تبلیغات
سی دی قرمز - انتشار بخش اول سی دی قرمز

انتشار بخش اول سی دی قرمز

نویسنده :azadie azadie
تاریخ:پنجشنبه 23 خرداد 1392-12:19 ب.ظ

بازخوانی تاکتیک قالیباف و جریان های حامی

 

قالیباف یکی از سرداران سپاه است که طی جنگ تحمیلی فرماندهی لشکر پنج نصر خراسان را بر عهده داشته است. این مسئولیت تا پایان جنگ ادامه یافت و بعد از جنگ و در سال 1373 به فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء منصوب شد.

او در سال 1376 برای مدت سه سال فرماندهی نیروی هوایی سپاه را بر عهده گرفت. این سوابق طولانی در سپاه پاسداران باعث آشنایی و همکاری با بسیاری از پاسداران انقلاب اسلامی شده است؛ از جمله این افراد می توان به علی اصغر خانی جانشین لشکر محمد رسول الله (ص) تهران و شهردار منطقه 11و محمدنبی رودکی فرمانده لشکر 19 فجر استان فارس و پس از جنگ و در ستاد کل نیروهای مسلح جانشین امیر سپهبد صیاد شیرازی و پس از آن نماینده شیراز مجلس هفتم اشاره نمود، اما در انتخابات مجلس نهم و در حالی که با حمایت کامل قالیباف وارد رقابت های انتخاباتی شده بود نتوانست از تهران به عنوان نماینده انتخاب شود. این عزیزان از جمله افرادی بودند که در انتخابات مجلس نهم در لیست جبهه متحد اصولگرایان با حمایت قالیباف جای گرفتند، اما نتوانستد علی رغم حجم گستره تبلیغات به مجلس راه یابد. علی اصغر خانی کاندید شورای اسلامی شهر تهران در لیست اعتدال پیشرفت می باشد .

 از دیگر مشاوران سپاهی قالیباف حسین دهقان است که سابقه نظامی زیادی در دروان جنگ دارد. او ریاست بنیاد شهید و جانشینی وزرات دفاع در دولت هفتم و هشتم را در کارنامه خود دارد. سردار احمد نوریان نیز از جمله سپاهیانی است که در ابتدای شهرداری قالیباف به سمت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری و بعدها سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری منصوب شد. وی پس از جدایی از شهرداری در معاونت تربیت و آموزش سپاه مشغول به کار شد.

قالیباف پس از حوادث 18 تیر 78 و در سال 79 به فرماندهی نیروی انتظامی منصوب شد. او تا سال 84 در این سمت بود و پس از احداث و تاسیس  بازداشت گاه کهریزک با  افراد زیادی همکاری که در ذیل به برخی از  افراد اشاره شده است.

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->سعید مرتضوی (قاضی) و رئیس سازمان تامین اجتماعی

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->سردار احمد نوریان از جمله سرداران سپاه است که در نیروی انتظامی و در معاونت اجتماعی این سازمان در زمان قالیباف مشغول به کار بود.

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->از دیگر یاران قالیباف در نیروی انتظامی سیدمحمدهادی ایازی است او در این سازمان معاونت نیروی انسانی و آموزش را بر عهده داشت.

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]--> سردار مرتضی طلایی که در زمان فرماندهی قالیباف در نیروی انتظامی، فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ را بر عهده داشت و در دوره های بعد نیز با قالیباف همکاری تنگاتنگ خودش را  ادامه داد و در عرصه رسانه و شورای شهر به حمایت از قالیباف برخاست.

اداره اماکن نیروی انتظامی در سال ۱۳۸۱ دهها نفر از روشنفکران، روزنامه نگاران، مدیران سایت‌های خبری و وبلاگ نویسان نظیر آیدین آغداشلو، هوشنگ گلمکانی، نوشابه امیری، هوشنگ اسدی، معصومه سیحون، بهرام بیضایی، یونس شکرخواه، فرهاد بهبهانی، کاوه گلستان، ناصر زرافشان و بهروز غریب‌پور را به اداره اماکن نیروی انتظامی احضار و به بازجویی از ایشان پرداخت. برخی نیز همچون سیامک پورزند ماهها در بازداشت بودند. پلیس بازداشتگاه ویژه‌ای در میدان جوانان تهرا ن را در اختیار قاضی مرتضوی قرار داد تا به بازجویی از دستگیر شدگان بپردازد. احمد مسجد جامعی وزیر فرهنگ و کانون نویسندگان به این بازداشتها اعتراض کردند قالیباف چند هفته بعد از این بازداشت‌ ها به رسانه‌ها اعلام کرد که این افراد به ترویج ابتذال فرهنگی مشغول بوده‌اند و یک شبکه گسترده توزیع فیلمهای مبتذل را تشکیل داده بودند که از آنها بیش از سیزده هزار CD مبتذل کشف شده‌است.

دوران نیروی انتظامی قالیباف به عنوان یکی از بازوهای دستگاه اطلاعات موازی از سوی اصلاح طلبان معرفی می‌گردید.

طرح امنیت اخلاقی: قالیباف در مهرماه ۱۳۸۱ اعلام کرد طرح امنیت اخلاقی را تبیین خواهیم کرد و گفت "نیروی انتظامی مکلف است همراه با نخبگان دیگر دستگاه‌ها، امنیت اخلاقی را توصیف و تبیین و الزامات آن را برای متخلفان از قانون اجرا کند".

او در سال ۱۳۸۳ درباره امنیت اخلاقی می‌گوید: "در بعضی اوقات در طرح مسئله بدحجابی شاید غلظت سیاسی آن از غلظت سوء اخلاقی آن بیشتر باشد و من می‌خواهم بگویم که بیاییم نگاهمان را بالاتر بگیریم و دقیقتر به موضوع نگاه کنیم و قبل از هرچیز باید مرز بین حجاب و بدحجابی را طبق آئین نامه ترسیم کنیم چرا که لازمه زندگی شهروندی است".

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قالیباف در سال ۱۳۸۳ به عنوان نماینده سید محمد خاتمی (رییس جمهور وقت) و رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب گردید و دراین دوره بود که دادگاه ویژه جرایم قاچاق کالاو ارز راه اندازی گردید و اقداماتی از جمله کشف چند اسکله که برای قاچاق کالا استفاده می‌شد، صورت گرفت

محمدباقر قالیباف در اسفند ماه ۱۳۸۸ در حکمی عزیزالله رجب‌زاده فرمانده نیروی انتظامی تهران و از متهمان حوادث بازداشتگاه کهریزک و حمله به کوی دانشگاه تهران (۲۵ خرداد ۱۳۸۸) را به سمت رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران منصوب کرد

 بازو های انتخاباتی قالیباف

هنگامی که قالیباف در سال 84 از سوی شورای شهر به عنوان شهردار تهران انتخاب شد، 8 نفر موافق و 7 نفر مخالف شهرداری وی بودند. این تعداد مخالف باعث شد که قالیباف بعدها تلاش زیادی برای جذب اعضای شورای شهر بکند.

در انتخابات شورای شهر سوم قالیباف تلاش کرد با استفاده از فضای اختلاف جبهه پیروان با کاندیداهای دولت احمدی نژاد مثل زریبافان و بذرپاش استفاده نموده و بیشتر نفرات منتسب به وی داخل شورا گردند .

بدلیل همزمانی انتخابات شورای شهر سوم با انتخابات چند کاندیدای خبرگان رهبری آقای محسن اسماعیلی (برادر اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم) را بهمراه لیست شورای شهر (اصولگرایان اصلاح طلب) با همکاری مهندس ریاض رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر وارد مجلس خبرگان و شورای شهر شدند .

در انتخابات شورای شهر از تمام ظرفیت جبهه اصلاحات استفاده نمود تا جایی که ستاد های معین و بقیه اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری با وی همکاری کردند .(آقای طلایی از این موضوع بخوبی آگاه است)

در طول مدت تصدی وی در شهرداری و دستیابی به منابع مادی کلان در شهرداری و  استفاده ابزاری از ارتباط با عیسی شریفی قائم مقام وی ، راه پیشرفت برای حفظ قدرت باز شد.

وی پروژه های مختلف در شهرداری ایجاد نمود و اجرای این پروژه های سنگین را به وابستگان یک نهاد نظامی سپرد و با این تاکتیک حمایت این گروه را تامین نمود .

همچنین در معاونت اجتماعی از نیروهای منتسب به اصلاحات استفاده نمود . مانند بابا رضا قائم مقام معاونت اجتماعی و بعد از آن حجت الاسلام امرودی و به طبع آن قاطبه بدنه معاونت اجتماعی .

در پست معاونت اجتماعی از آقای ایازی استفاده نمود ایشان از یاران نیروی انتظامی می باشند. دلیل استفاده از آقای ایازی استفاده ابزاری از موقعیت ایشان و بهره برداری از ارتباطات ایشان با صدر حسینی، برای استفاده هدفمند با دستور قالیباف ایازی به ستاد موسوی معرفی گردید و پس از فتنه 88 با خط دادن به عیسی شریفی نسبت به افشای این موضوع ایازی و منتسبین به وی را کنترل نمود .

در انتخابات مجلس دور هشتم از فرصت استفاده کرد و تعداد اندکی از کرسی های مجلس را تصاحب نمود مثال نماینده البرز و ...

در مجلس هشتم با بدست آوردن کرسی های مجلس و در سایه اقلیت کرسی های اصلاحات به لاریجانی نزدیک گردید و در رئیس مجلس نمودن ایشان نقش خود را ایفا نمود و با این حربه آقای لاریجانی را وام دار خود نمود .

پس از آرایش مجلس هشتم یکی از عناصر محرک در ایجاد اختلاف بین قوای مقننه و قوه مجریه با هدف گزاری برای تثبیت قدرت خود نقش ی در سایه ایفا نمود .

پس از دمیدن اختلاف بین قوا و با نزدیک شدن به انتخابات مجلس نهم و قول تامین نیاز های مالی از شهرداری برای آرایش مجلس نهم، پروژه تمدید شورا را برای حفظ صندلی شهرداری با تعامل شورای شهر، مصوبه تمدید شورا را به مجلس برد و تصویب نمود تا بدین ترتیب شهردار بودن خود را برای دوره چهار ساله دوم تمدید نماید.

با هدف رسیدن به جبهه متحد اصولگرای و قول حمایت از این لیست به اصولگرایان نزدیک شد و از فضای رقابتی بین آیت الله مصباح و ایت الله مهدوی کنی استفاده نمود تا جایی که آقایان جبهه متحد اصولگرایی را با لشگر کشی در مدرسه مطهری که با دستور معاونت اجتماعی به مناطق مبنی بر اعزام افراد از مناطق با ترفند هدیه به سر گروه ها و هزینه از منایع معاونت اجتماعی نسبت به پرداخت هزینه های ایاب و ذهاب، پذیرایی ، هدیه نقدی به سرگروه های هر اتوبوس (مانند تورهای گردشگری رایگان) از مردم نیز استفاده ابزاری نمود . و در اذهان سیاسیون جبهه متحد اصولگرایی و آیت الله مهدوی کنی نقطه مثبتی ایجاد نماید. و در قبال آن دو نفر از افراد حزب اعتدال و پیشرفت آقایان خانی و رودگی را در لیست جبهه متحد اصولگرایی اضافه نمود.

(قول هایی که از طرف آقای قالیباف و تحرکات ایشان بوده بصورت مستدل موجود  و قابل انتشار می باشد )

پس از برگزاری انتخابات دور اول مجلس نهم با نتایج آراء موج فشار بر آقای قالیباف صورت گرفت و اصولگرایان به بلوف پایگاه اجتماعی ایشان پی بردند . آقای خانی شهردار مستعفی منطقه11 تهران که شیوه هزینه کرد تبلیغاتی ایشان  از منابع شهرداری منطقه 11و رودکی که با بسیج تمام ظرفیت های شهرداری بر کسی پوشیده نماند ( اسناد موضوع قابل انتشار می باشد ) ، موفق به تصاحب کرسی های مجلس نشدند.

نکته حائز اهمیت آن است که نیرو های منتسب به ایشان تنها این دو نفر نبودند و فقط برای عملیات فریب بر روی اذهان و افکار عمومی بوده است. کاندیداهایی چون مصباحی مقدم ، زاکانی ، حسین نجابت ، مظفر و ... در لیست اصولگرایی جا گرفتند و طیف اصولگرایان مثل کاتوزیان و بقیه جا ماندند .

قالیباف و یارانش برای انتخابات ریاست جمهوری سناریوی جدیدی را آغاز نمودند، برای رسیدن به این هدف دوباره از پتانسیل اختلاف نظر قوا استفاده کردند. و بر طبل آن کوبیدند تا جایی که در یک حرکت طراحی شده و بازی مظفر، احمدی نژاد مقابل لاریجانی ایستاد و دست به افشا زد. با این حرکت پروژه تخریب احمدی نژاد تکمیل و فاصله دو قوه نزدیک نگردید و آقای لاریجانی مجبور به کناره گیری از کاندیداتوری ریاست جمهوری شد.

قالیباف و یارانش با نزدیک شدن به ائتلاف 1+2 تکرار بازی مشابه با انتخابات مجلس هشتم وارد گردونه انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گردید.

در ا ئتلاف 1+2 با قراردادن نیروهایی مثل نجابت و نادران به حداد نزیدیک شدند. پس از عبور از مرحله تایید صلاحیت ها با نزدیک بودن به افرادی یقه سفید نسبت به حرکت برای فضای رقابت درون گروهی و حذف رقبا اقدام نمودند تا جایی که در مناظره سوم که آقای رضایی دوبار بر این موضوع تاکید نمودند .

اعضای یکی از گروه های وابسته به نهاد نظامی که قالبا بدنبال تامین منابع اقتصادی و حفظ قدرت های اجرایی که در طول این 8 سال کسب نموده اند با هدف منافع مشترک با ایشان هم پیمان شدند.

جبهه حماسه سازان پس از تشکیل توسط اعضا جبهه رهپویان و ایثارگران از کاندیداتوری جلیلی و زاکانی حمایت کردند. زاکانی در سال 84 رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف بوده است. زاکانی با احساس زمزمه های انصراف حداد از وی حمایت می نماید تا در صورت انصراف با دست آویز قرار دادن جبهه حماسه سازان انقلاب اسلامی حداد را بسمت جلیلی هدایت نماید و نقش مظفر دبیر ائتلاف را با جلیلی بازی نماید.

افراد وابسته به اعضای این ارگان نظامی با داشتن فضای رسانه ای چون فارس، تسنیم، الف، ندای انقلاب و ... بدلیل نگاه نزدیک قالیباف و رضایی در تامین منافع اقتصادی به جلیلی نزدیک شده تا ابتدا با همسویی ایشان روحانی، غرضی، ولایتی را از گردونه خارج نموده و پس از هدایت این ظرفیت ها به سمت قالیباف در یک فضای دو قطبی به تقابل با جلیلی بپردازند ( آنها میدانند حرکت رای اندک رضایی به سمت قالیباف بسادگی امکان پذیر است با پیوند خانوادگی فرزندان این دو بزرگوار ) و جلیلی به راحتی از گردونه خارج خواهد شد. قالیباف رئیس جمهور و رضایی شهردار تهران خواهد شد.

امت بزرگوار و با بصیرت ایران اسلامی یک روز مانده تا با بصیرت تمام فکر کنیم و انتخابی درست برگزینیم .

ادامه دارد ....
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
jocuri mario
پنجشنبه 10 اسفند 1396 05:54 ب.ظ
من توانستم از پست های وبلاگ شما به خوبی راهنمایی کنم.
budtrader
پنجشنبه 3 اسفند 1396 05:53 ب.ظ
وای، این نوشتار خوب است، خواهر من این چیزها را تحلیل می کند
بنابراین من قصد دارم به او بگویم.
hobbit kingdoms middle earth hack
شنبه 28 بهمن 1396 08:51 ب.ظ
این نوشتار به روشنی بیان می کند
کاربران جدید وبلاگ نویسی، در حقیقت چگونه باید یک وبلاگ را اجرا کنند.
cam4 hack mac
سه شنبه 17 بهمن 1396 06:22 ق.ظ
انگار تو ذهن من را میخوانی! به نظر می رسد که شما در مورد این موضوع خیلی بد می دانید، همانطور که کتاب را در آن بنویسید یا
چیزی من فکر می کنم که شما فقط می توانید با برخی از٪ انجام دهید تا به خانه کوچکی برسید اما به جز این، این
وبلاگ عالی است خواندن فوق العاده مطمئنا برگشتم
Nintendo Switch Giveaway
پنجشنبه 7 دی 1396 10:21 ب.ظ
با تشکر از شما، برای مدت کوتاهی به دنبال اطلاعاتی درباره تقریبا این موضوع هستیم
و شما بهترین من تا به حال کشف شده است. اما، چه چیزی در مورد خط پایین؟
آیا شما در رابطه با عرضه مطمئن هستید؟
imvu hack
چهارشنبه 15 آذر 1396 10:04 ب.ظ
سلام ممنون بابت اینکه من می دانم چه میزبانی
شرکت شما با شما کار می کند؟ من وبلاگ خود را در 3 مرورگر کاملا متفاوت و بارگذاری کرده ام
باید بگویم این وبلاگ بارها خیلی سریع تر و بیشتر می شود. می توانید یک وب خوب را توصیه کنید
ارائه کننده میزبانی وب با قیمت منصفانه؟ ممنونم و بابتش سپاسگذارم!
std testing cost
پنجشنبه 18 آبان 1396 06:54 ب.ظ
سلام! این پست وبلاگ نمیتواند بسیار بهتر نوشته شود!
رفتن از طریق این پست به من همسایه قبلی من یادآوری می کند!
او به طور مداوم در مورد این مسائل را ادامه داد. من این اطلاعات را به او خواهم فرستاد

کاملا مشخص است که او خواندن بسیار خوبی دارد.
تشکر فراوان برای به اشتراک گذاری!
best psychic medium reading
شنبه 13 آبان 1396 07:51 ب.ظ
WOW just what I was looking for. Came here by searching for انتشار
best psychic medium
شنبه 13 آبان 1396 07:34 ب.ظ
با تشکر از پدرم که درمورد این وب سایت به من گفت، این وب سایت واقعا قابل توجه است.
ask psychic question
شنبه 13 آبان 1396 06:53 ب.ظ
روز دیگر، در حالی که من در محل کار بودم، خواهر من به سرقت رفت
اپل من و تست شده برای دیدن اگر می تواند زنده بماند
کاهش 30 پا، به طوری که او می تواند یک احساس یوتیوب باشد. اپل سیب من
در حال حاضر نابود شده و 83 دیدگاه دارد. من می دانم که این کاملا خاموش است
موضوع، اما من مجبور بودم آن را با کسی به اشتراک بگذارم!
chaturbate private hack
سه شنبه 9 آبان 1396 06:09 ب.ظ
Thankfulness to my father who informed me regarding this weblog, this blog is genuinely remarkable.
free gems clash royale
سه شنبه 9 آبان 1396 05:19 ب.ظ
سلام! من در کار گشت و گذار در اطراف وبلاگ خود را از آیفون جدید سیب من!
فقط می خواستم بگویم من دوست دارم از طریق وبلاگ خود خواندن و نگاه کنم
به تمام پست های شما به جلو بروید نگه داشتن کار فوق العاده!
std testing near me
سه شنبه 9 آبان 1396 03:55 ب.ظ
این اطلاعات به همه توجه می شود. وقتی بیشتر می توانم پیدا کنم؟
are psychics real
دوشنبه 8 آبان 1396 09:23 ب.ظ
مقاله عالی ارسال چنین نوع اطلاعاتی را روی خود نگه دارید
صفحه من واقعا از سایت شما تحت تاثیر قرار گرفتم
سلام، شما کار فوق العاده ای انجام داده اید. من قطعا digg
آن را و برای من بخاطر دوستانم توصیه می کنم. من مطمئن هستم که آنها خواهند بود
از این وب سایت بهره مند شوید.
myfreecams token
یکشنبه 30 مهر 1396 05:33 ب.ظ
تبادل لینک هیچ چیز دیگری با این حال آن را به سادگی قرار دادن
پیوند وب سایت فرد دیگر در صفحه شما در مکان مناسب و غیره
فرد نیز به نفع شماست.
cheap phone psychic readings
یکشنبه 19 شهریور 1396 12:32 ب.ظ
شما در واقع به نظر خود بسیار آسان به نظر می رسد، اما من در پیدا کردن این
موضوع واقعا یک چیز است که من فکر می کنم به احتمال زیاد به هیچ وجه نمی فهمم.
این نوع احساس بسیار پیچیده و بسیار گسترده برای من است.
من به دنبال ارائه بعدی شما هستم، من تلاش می کنم
آن را از بین ببر
std clinics near me
یکشنبه 19 شهریور 1396 01:49 ق.ظ
سلام، پس از خواندن این پست بسیار جذاب، خوشحال هستم که با دوستانم می توانم دانش خود را به اشتراک بگذارم.
confidential std test
شنبه 18 شهریور 1396 08:34 ب.ظ
سلام به همه، چطور همه چیز را می فهمم، هر کس بیشتر از این وب سایت می گیرد،
و نظرات شما در حمایت از کاربران جدید بسیار دلچسب است.
std testing near me
شنبه 18 شهریور 1396 12:44 ب.ظ
درست است که مهم نیست که چه کسی پس از آن تا دیگران آگاه نیست
کاربران که آنها را کمک خواهد کرد، بنابراین در اینجا آن اتفاق می افتد.
chaturbate token generator online
سه شنبه 14 شهریور 1396 01:35 ق.ظ
من می دانم که این وب سایت ارائه مقالات وابسته به کیفیت و دیگر داده ها، آیا وب سایت دیگری ارائه می دهد که وجود دارد
اطلاعات در کیفیت؟
std testing centers
دوشنبه 5 تیر 1396 02:34 ق.ظ
بسیار ریشه از خود نوشتن در حالی که
ظاهر شدن مناسب ابتدا آیا نه حل و فصل کاملا با من پس از
برخی از زمان. جایی درون جملات شما در واقع
موفق به من مؤمن متاسفانه تنها برای بسیار در حالی که
کوتاه. من هنوز مشکل خود را با فراز در مفروضات و یک ممکن است را خوب به پر کسانی که شکاف.
در این رویداد شما در واقع که می توانید انجام من می مطمئنا تا پایان تحت تاثیر قرار داد.
std testing near me
پنجشنبه 25 خرداد 1396 07:41 ب.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب
ابتدا آیا نه کار بسیار خوب با من پس از
برخی از زمان. جایی در سراسر
جملات شما در واقع قادر به من
مؤمن اما فقط برای کوتاه در حالی که.
من این مشکل خود را با فراز در منطق و شما ممکن است
را سادگی به پر همه کسانی معافیت.
که شما که می توانید انجام من را مطمئنا تا پایان در گم.
منصور
پنجشنبه 23 خرداد 1392 04:44 ب.ظ
با دروغ ها و تخریب کاری نمتونید از پیش ببرید / رای ما قالیباف
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر